BİZ KİMİZ ?


 Ege Üniversitesi'nden mezun olduğu 1985 yılından itibaren  işlevsel , yaşanabilir, sürdürülebilir peyzajlar tasarlamak , uygulamak ve bunları zamansız kılmak adına büyük hizmetler vermiştir.

 Uzun yıllar kamusal kurumlarda Peyzaj Mimarı olarak başladığı kariyerine daha sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevleriyle devam etmiş ve görev süresi boyunca birçok kentsel projeler, kurumsal bahçeler, mahalle-şehir parkları , spor kompleksleri vs. planlanmasında, uygulamasında liderlik etmiştir.

 2007 yılında kendi ofisini açarak, kurumsal ve kamusal alanda uzun yıllardır kazandığı tecrübe ve deneyimleri ekibiyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

 Peyzaj Mimarları Odası üyesidir, ayrıca Peyzaj Mimarları Derneği ve Odasının kuruluş aşamalarında aktif görev almıştır. Uzun yıllar Peyzaj Mimarları Odası Muğla İl  Başkanlığını yapmıştır.

 Birçok kamusal peyzaj mimarlığı projelerinde  ve yarışmalarında koordinatörlük ve jüri üyeliği yapmış,  mesleki toplantılarda konuşmacı olarak yer almıştır. Ayrıca birçok sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almıştır.

 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  İzmir Tabiat Varlıklarını Koruma Kurul Üyeliği görevinde bulunmuştur.

 Birçok dergi ve yayında çalışmalarına yer verilmiştir.

 Yurdanur UZUN yılların kazandırdığı mesleki  deneyim ve tecrübelerini ekibiyle, genç meslektaşlarıyla ve müşterileriyle paylaşmaya ve aktarmaya devam etmektedir.